Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutii Petri plastic MASTERLAB 90x15mm STERILE gamma / Top Quality
- Număr anunț
- DA40297609
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
- Cod CPV
- 33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 09:23
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 08:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.750 RON
din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro