Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amestec de pământ + nisip granulație optimă pentru însămânțare suprafețelor de gazon

Număr anunț
DA40293348
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
LAND TRANSPORT EXCAVATION S.R.L. (CUI 43069331)
Cod CPV
14212410-7 · Pamant vegetal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.800 RON
Valoare atribuită
14.800 RON
Data publicării
30.04.2026 14:09
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.800 RON

din 14.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.