Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume, Fructe

Număr anunț
DA40292175
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Sfantul Gheorghe (CUI 4323411)
Furnizor / câștigător
SZASZ MIHAIL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34270190)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.183,25 RON
Valoare atribuită
1.183,25 RON
Data publicării
30.04.2026 13:23
Termen limită
07.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.183,25 RON

din 1.183,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.