Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA40310866
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.201,23 RON
Valoare atribuită
3.201,23 RON
Data publicării
05.05.2026 10:30
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.201,23 RON

din 3.201,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.