Ofertă refuzată Cumpărare directă

BATERIE BATERII ALCALINE DURACELL R6 AA 20 BUC BUCATI SET

Număr anunț
DA40307393
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230,35 RON
Valoare finală
230,35 RON
Data publicării
04.05.2026 16:20
Data finalizării
05.05.2026 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.