Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA RCA 2 AUTOVEHICULE

Număr anunț
DA40306717
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012,22 RON
Valoare atribuită
2.012,22 RON
Data publicării
04.05.2026 15:28
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.012,22 RON

din 2.012,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.