Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII SPECIFICE DEDICATE ACTIVITĂȚII DE COMUNICARE INSTITUȚIONALĂ
- Număr anunț
- DA40288068
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA PENTRU DIGITALIZAREA ROMANIEI (CUI 42283735)
- Furnizor / câștigător
- UPDATE ARTWOLF S.R.L. (CUI 49013607)
- Cod CPV
- 79416100-4 · Servicii de gestionare a relatiilor cu publicul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.975 RON
- Valoare finală
- 18.975 RON
- Data publicării
- 30.04.2026 10:53
- Data finalizării
- 05.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.