Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie cutii arhiva arhivare cotor 20 cm 200 mm din carton alb dimensiune 345x200x245 mm B4U

Număr anunț
DA40312966
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272 RON
Valoare atribuită
272 RON
Data publicării
05.05.2026 11:50
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272 RON

din 272 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.