Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Indicator biologic cu spori de bacillus stearothermophilus pt controlul sterilizarii plasma - 48H
- Număr anunț
- DA40308000
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- LIMAS GROUP SRL (CUI RO11013782)
- Cod CPV
- 33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66 RON
- Valoare finală
- 66 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 07:54
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.