Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet conform oferta DN99 S153250

Număr anunț
DA40307898
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30191000-4 · Echipament de birou, cu exceptia mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,28 RON
Valoare atribuită
48,28 RON
Data publicării
05.05.2026 07:35
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,28 RON

din 48,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.