Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polistiren extrudat interior/exterior,cant falt,3x60x125cm(10,1m patrati=1pachet)

Număr anunț
DA40297334
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
19521200-6 · Placi din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.896 RON
Valoare atribuită
4.896 RON
Data publicării
04.05.2026 09:10
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.896 RON

din 4.896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.