Ofertă acceptată Cumpărare directă

Deshidrator de alimente Heinner ProDry Essential HFD-KD600SS, 550-650W, 6 tavi inox, functie UV, con

Număr anunț
DA40301942
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
42215200-8 · Utilaje de prelucrare a alimentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,94 RON
Valoare atribuită
666,94 RON
Data publicării
04.05.2026 12:08
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,94 RON

din 666,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.