Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru carburanti auto 50 lei/fila

Număr anunț
DA40307451
Autoritate contractantă
Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.007,44 RON
Valoare finală
29.007,44 RON
Data publicării
04.05.2026 16:26
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.