Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant dezinfectanti concentrat pentru suprafete 1L 1 llitru 1000ml 1000 ml KLINTENSIV Deziami

Număr anunț
DA40314480
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Bacau (CUI 4455390)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,74 RON
Valoare atribuită
40,74 RON
Data publicării
05.05.2026 12:56
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,74 RON

din 40,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.