Ofertă acceptată Cumpărare directă

Biocide

Număr anunț
DA40310907
Autoritate contractantă
GIURGIU SERVICII PUBLICE S.R.L. (CUI RO29780028)
Furnizor / câștigător
BIOTUR EXIM SRL (CUI RO8034823)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.260 RON
Valoare atribuită
39.260 RON
Data publicării
05.05.2026 10:32
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.260 RON

din 39.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.