Ofertă acceptată
Cumpărare directă
- spray frana Breckner 450ml
- Număr anunț
- DA40309491
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
- Cod CPV
- 24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216 RON
- Valoare atribuită
- 216 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 09:32
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
216 RON
din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro