Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adeziv polistiren,Adeplast,Polistirol,Premium,interior/exterior,gri 25kg/sac
- Număr anunț
- DA40297464
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
- Cod CPV
- 24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.671,25 RON
- Valoare atribuită
- 3.671,25 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 09:17
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.671,25 RON
din 3.671,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro