Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie vascoelastica Pe-Ha-Visco metilceluloza 2% 2.0ml
- Număr anunț
- DA40308910
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- KEMBLI-MED SRL (CUI RO10511100)
- Cod CPV
- 33730000-6 · Produse de ingrijire a ochilor si lentile corectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 09:01
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.150 RON
din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro