Ofertă acceptată
Cumpărare directă
72003551 RECONDITIONARE ALTERNATOR 12V
- Număr anunț
- DA40306505
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- AUTOCOMPLET SRL (CUI 16668554)
- Cod CPV
- 31130000-6 · Alternatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,47 RON
- Valoare atribuită
- 483,47 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 15:16
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,47 RON
din 483,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro