Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER HP NR 415-COLOR-W2031A/W2032A/W2033A;TONER HP 415A-BLACK
- Număr anunț
- DA40313276
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- D & D BIROTICA SRL (CUI RO13191433)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.920 RON
- Valoare atribuită
- 5.920 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 12:04
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.920 RON
din 5.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro