Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem PC Computer Desktop ASUS Mini Tower V500, Intel i3-1315U RAM 8GB, SSD 512GB, Windows 11 PRO

Număr anunț
DA40307398
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA MUNICIPALA "ELENA LAHOVARY" ADJUD (CUI 18974738)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.120 RON
Valoare atribuită
4.120 RON
Data publicării
04.05.2026 16:20
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.120 RON

din 4.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.