Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reductor de presiune pentru apa potabila PN 16 DN 80

Număr anunț
DA40286542
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
Cod CPV
42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.898,50 RON
Valoare finală
2.898,50 RON
Data publicării
30.04.2026 10:03
Termen limită
05.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.