Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie EKG Lumed 210mm

Număr anunț
DA40314925
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
05.05.2026 13:16
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.