Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sargenor 1g/5ml-sol.orala x 5ml
- Număr anunț
- DA40313178
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BOTOSANI (CUI 14835931)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.225 RON
- Valoare atribuită
- 1.225 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 12:01
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.225 RON
din 1.225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro