Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Hemofiltrare/Hemodiafiltrare – Dispozitiv medical - DIALISAN

Număr anunț
DA40311714
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.280 RON
Valoare atribuită
5.280 RON
Data publicării
05.05.2026 11:03
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.280 RON

din 5.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.