Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VENTOLIN SOL.INH. 5MG/ML X 10ML (SALBUTAMOLUM)
- Număr anunț
- DA40311547
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70,90 RON
- Valoare atribuită
- 70,90 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 10:56
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70,90 RON
din 70,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro