Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOVOSEVEN 1MG(50 KUI)CT*1FL PULB+1SPR SOLVENT
- Număr anunț
- DA40311274
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.219,39 RON
- Valoare atribuită
- 2.219,39 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 10:46
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.219,39 RON
din 2.219,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro