Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie directa
- Număr anunț
- DA40305653
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 447,16 RON
- Valoare atribuită
- 446,32 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.05.2026 14:37
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
446,32 RON
din 447,16 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.