Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Etomidat-Lipuro 2mg/ml-emulsie inj. 10ml x 10fi-B.Braun Melsungen DE
- Număr anunț
- DA40304062
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.456,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.456,80 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 13:32
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.456,80 RON
din 1.456,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro