Ofertă acceptată Cumpărare directă

Balsam reparator calmant cu indicatii multiple+Gel curatare emolient Ivahidra+ A.D, Ivatherm

Număr anunț
DA40311368
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
33711540-4 · Creme sau lotiuni parafarmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,30 RON
Valoare atribuită
605,30 RON
Data publicării
05.05.2026 10:49
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,30 RON

din 605,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.