Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC WC DRPL. MKW UNISET PLU

Număr anunț
DA40309434
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42943710-8 · Capace de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,08 RON
Valoare atribuită
90,08 RON
Data publicării
05.05.2026 09:30
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,08 RON

din 90,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.