Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sapun de toaleta DALAN 100 gr
- Număr anunț
- DA40308019
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC CLUJ-NAPOCA S.A. (CUI RO201195)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI RO10979365)
- Cod CPV
- 33740000-9 · Produse de ingrijire a mainilor si a unghiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.336,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.336,80 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 07:56
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.336,80 RON
din 2.336,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro