Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet servicii monitorizare auto PENTRU LUNA MAI
- Număr anunț
- DA40309141
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 17098648)
- Furnizor / câștigător
- ETA AUTOMATIZARI INDUSTRIALE SRL (CUI RO6825562)
- Cod CPV
- 42961300-3 · Sistem de localizare a vehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336 RON
- Valoare finală
- 568,96 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 09:13
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.