Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set filtre apa Zass WFRS 01 (4 filtre), pentru modelul de dozator ZWD 05, ZWD 06
- Număr anunț
- DA40305371
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.445,19 RON
- Valoare atribuită
- 2.445,19 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 14:25
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.445,19 RON
din 2.445,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro