Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detector gaz metan CH4 230V, releu NO/NC cu montare
- Număr anunț
- DA40308155
- Autoritate contractantă
- TERMO URBAN CRAIOVA SRL (CUI RO35182401)
- Furnizor / câștigător
- MACAE EXIM SRL (CUI RO4416413)
- Cod CPV
- 38431100-6 · Detectoare de gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.462 RON
- Valoare atribuită
- 21.462 RON
- Data publicării
- 05.05.2026 08:11
- Termen limită
- 10.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.05.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.462 RON
din 21.462 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro