Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOILER ELECTRIC LYDOS R 50 V 1,8K

Număr anunț
DA40312688
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44621000-9 · Radiatoare si boilere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
516,52 RON
Valoare atribuită
516,52 RON
Data publicării
05.05.2026 11:41
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516,52 RON

din 516,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.