Ofertă acceptată Cumpărare directă

A. Servicii de asigurare RCA + CASCO

Număr anunț
DA40305636
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA NR 2 TG MURES (CUI 4323330)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8 · Servicii de asigurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.858,89 RON
Valoare atribuită
1.858,89 RON
Data publicării
04.05.2026 14:36
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.858,89 RON

din 1.858,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.