Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu auditare SSM si PSI-Instruire personal PSI și SSM

Număr anunț
DA40306859
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ” EMIL DRĂGAN ” UNGHENI (CUI 18160365)
Furnizor / câștigător
REBECA CONSULTING SRL (CUI RO33006620)
Cod CPV
75251100-1 · Servicii de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.808 RON
Valoare atribuită
3.808 RON
Data publicării
04.05.2026 15:35
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
04.05.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.808 RON

din 3.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.