Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de Monitorizare si Interventie rapida

Număr anunț
DA40311499
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA COVASNA (CUI 12527790)
Furnizor / câștigător
SPC ESCORT (CUI 29236620)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.898,64 RON
Valoare atribuită
8.898,64 RON
Data publicării
05.05.2026 10:54
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.898,64 RON

din 8.898,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.