Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ABONAMENT SI SERVICII MEDICAL VETERINARE 8 LUNI 5116/4824
- Număr anunț
- DA40300467
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- CABINET MEDICAL VETERINAR STEFAN MIHAELA VERONICA (CUI 20171676)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 71.080 RON
- Valoare finală
- 71.080 RON
- Data publicării
- 04.05.2026 11:12
- Termen limită
- 09.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.05.2026 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.