Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere statie de compresoare

Număr anunț
DA40303157
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI RO19232427)
Cod CPV
50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.888 RON
Valoare atribuită
74.888 RON
Data publicării
04.05.2026 12:56
Termen limită
09.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.888 RON

din 74.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.