Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente

Număr anunț
DA40322940
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ALEXANDRU VLAHUTA" FOCSANI (CUI 18921946)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.306,81 RON
Valoare atribuită
1.306,81 RON
Data publicării
06.05.2026 10:54
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.306,81 RON

din 1.306,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.