Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISTATINA 500.000ui cpr / NYSTATINUM

Număr anunț
DA40321639
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98,75 RON
Valoare atribuită
98,75 RON
Data publicării
06.05.2026 10:08
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98,75 RON

din 98,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.