Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Seringa 1 ml cu ac detasabil insulina - REF.7478/15.04.2026, NEONATOLOGIE
- Număr anunț
- DA40319973
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39 RON
- Valoare atribuită
- 39 RON
- Data publicării
- 06.05.2026 09:05
- Termen limită
- 11.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.05.2026 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39 RON
din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro