Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii medicale - medic specialist ATI

Număr anunț
DA40319006
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
DR. TOMA ANDREEA-MARIA - MEDIC INDEPENDENT, MEDIC SPECIALIST ANESTEZIE ŞI TERAPIE INTENSIVĂ (CUI 54478714)
Cod CPV
85141000-9 · Servicii furnizate de personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.721,42 RON
Valoare atribuită
56.721,42 RON
Data publicării
06.05.2026 07:58
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.721,42 RON

din 56.721,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.