Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii medicale - medic specialist chirurgie generala

Număr anunț
DA40318974
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
DR. MOLDOVAN ŞTEFAN-CRISTIAN - MEDIC INDEPENDENT, MEDIC SPECIALIST CHIRURGIE GENERALĂ (CUI 47359249)
Cod CPV
85141000-9 · Servicii furnizate de personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.015,46 RON
Valoare atribuită
38.015,46 RON
Data publicării
06.05.2026 07:53
Termen limită
11.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 08:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.015,46 RON

din 38.015,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.