Ofertă acceptată Cumpărare directă

FESI GIPSATE 10CM X 3M / FASA GIPSATA 10CM X 3M,FESI GIPSATE 20CM X 3M / FASA GIPSATA 20CM X 3M

Număr anunț
DA40316785
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141720-3 · Dispozitive ortopedice ajutatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816 RON
Valoare atribuită
816 RON
Data publicării
05.05.2026 14:36
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816 RON

din 816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.