Ofertă acceptată Cumpărare directă

Seringi sterile 10 ml,2 ml ,20 ml ,Seringi 50 ml,5 ml

Număr anunț
DA40315856
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785 RON
Valoare atribuită
1.785 RON
Data publicării
05.05.2026 13:56
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.785 RON

din 1.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.