Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDA FOLEY / SONDE FOLEY CU 2 CAI, Ch14 - 100 BUC, Ch16 - 100 BUC, Ch18 - 100 BU, Ch20 - 50 BUC

Număr anunț
DA40310578
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
591,50 RON
Valoare atribuită
591,50 RON
Data publicării
05.05.2026 10:19
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
06.05.2026 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

591,50 RON

din 591,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.