Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare Sucuri naturale de fructe si legume pentru sCSPD Vulturesti

Număr anunț
DA40318142
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
APPLE CM CONCEPT S.R.L. (CUI 41882949)
Cod CPV
15321000-4 · Sucuri de fructe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
05.05.2026 15:51
Termen limită
10.05.2026 17:00
Data finalizării
05.05.2026 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.